web analytics
11:11 Dubbele getallen
Corona & VirussenGezondheid & UiterlijkPolitiek-Elite

Hartrisico na vaccins

Verhoogt het risico op een hartaanval van 11% tot 25% Samenvatting 10712: Mrna COVID-vaccins verhogen dramatisch endotheliale ontstekingsmarkers en ACS-risico zoals gemeten door de PULS-cardiale test: een waarschuwing (8 november) https://www.ahajournals.org/doi/10.11…
Meting van meerdere eiwitbiomarkers, die een score genereert die het 5-jaarsrisico (percentagekans) van een nieuwe acute coronaire syndroomscore voorspelt, is gebaseerd op veranderingen ten opzichte van de norm van meerdere eiwitbiomarkers, IL-16, (een pro-inflammatoire cytokine) https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10857…
Oplosbaar Fas, (een inductor van apoptose) https://journals.physiology.org/doi/f…
FasL is de ligand adenovirale overexpressie van FasL Hepatocyte Growth Factor (dient als een marker voor chemotaxis van T-cellen in epitheel en hartweefsel) https://www.sciencedirect.com/topics/…
Onder andere markers Verhoging boven de norm verhoogt de PULS-score Verlaging onder de norm verlaagt de PULS-score De score is gedurende 8 jaar elke 3-6 maanden gemeten in onze patiëntenpopulatie. Onlangs, met de komst van de mRNA COVID 19-vaccins (vac) door Moderna en Pfizer, werden bij de meeste patiënten dramatische veranderingen in de PULS-score duidelijk. Dit rapport vat die resultaten samen. Van in totaal 566 patiënten in de leeftijd van 28 tot 97 jaar, M:F-ratio 1:1, gezien in een preventieve cardiologiepraktijk, werd een nieuwe PULS-test afgenomen van 2 tot 10 weken na de 2e COVID-injectie en werd vergeleken met de vorige PULS-score getrokken 3 tot 5 maanden eerder pre-shot. Baseline IL-16 steeg van 35=/-20 boven de norm tot 82 =/- 75 boven de norm post-vac; sFas steeg van 22+/- 15 boven de norm tot 46=/-24 boven de norm post-vac; HGF steeg van 42+/-12 boven de norm tot 86+/-31 boven de norm post-vac.
Deze veranderingen resulteerden in een verhoging van de PULS-score van 11% 5 jaar ACS-risico naar 25% 5 jaar ACS-risico. Op het moment van dit rapport houden deze veranderingen aan gedurende ten minste 2,5 maand na de tweede dosis vac. We concluderen dat de mRNA-vacs de ontsteking op het endotheel en de T-celinfiltratie van de hartspier dramatisch verhogen en mogelijk verantwoordelijk zijn voor de waarnemingen van verhoogde trombose, cardiomyopathie en andere vasculaire gebeurtenissen na vaccinatie. Dr. Stephen R Gundry Onze groep gebruikt de PLUS Cardiac Test 5 maanden na de tweede dosis vac. We concluderen dat de mRNA-vacs de ontsteking op het endotheel en de T-celinfiltratie van de hartspier dramatisch verhogen en mogelijk verantwoordelijk zijn voor de waarnemingen van verhoogde trombose, cardiomyopathie en andere vasculaire gebeurtenissen na vaccinatie. Dr. Stephen R Gundry Onze groep gebruikt de PLUS Cardiac Test 5 maanden na de tweede dosis vac. We concluderen dat de mRNA-vacs de ontsteking op het endotheel en de T-celinfiltratie van de hartspier dramatisch verhogen en mogelijk verantwoordelijk zijn voor de waarnemingen van verhoogde trombose, cardiomyopathie en andere vasculaire gebeurtenissen na vaccinatie. Dr. Stephen R Gundry Onze groep heeft de PLUS Cardiac Test gebruikt https://thriveglobal.com/authors/dr-s… https://drgundry.com/groceries/
Het Gemengd Comité voor Vaccinatie en Immunisatie (JCVI) adviseert Britse gezondheidsafdelingen over immunisatie

Lees ook de reacties aub!

Lees ook eens:   Hoe Rusland Roemenië zal bombarderen. De NAVO bouwt de grootste MILITAIRE basis in Roemenië, met maximaal 10.000 NAVO-soldaten.

Gerelateerde artikelen

Back to top button
Close

Een Adblocker gedecteerd

AngelWings.nl wordt mede mogelijk gemaakt door advertenties ♥Support ons door je ad blocker uit te schakelen♥